fbpx
Blog

Ciało wiosną

Tak tak tik tak

Zaczynamy odliczanie czasu do wiosny. I liczymy na pięęękne ciało w tym roku. Naszą bronią mistrz masażu – Przemek z Kliniki Biały Kamień. Czarodziej o niezwykłych dłoniach. O jego masażach się mówi. Antycellutowy łączy z bańką chińską, intensywność i program dopasowując do każdej klientki indywidualnie. To nie jest masaż relaksujący – intensywnie rozbija tkankę tłuszczową, rozluźnia cellulit, porusza zastoje limfy, a przy okazji napina skórę. Efekty jego działania widać i czuć.

Każde ciało ma swoją historię, dlatego jedna wizyta albo seria jednego rodzaju zabiegów nie wystarczy – Przemek pochyli się nad Twoimi problemami i zdecyduje, czego oprócz ręcznego masażu antycellulitowego albo ujędrniającego potrzebujesz. Ułoży dopasowany do Twoich potrzeb program – tylko taka terapia ciała ma sens. Tylko taka działa.

W klinice Biały Kamień Przemkowi pomaga nowoczesna technologia wyspecjalizowana w poprawie wyglądu ciała:

Storz – falami akustycznymi rozbija tkankę tłuszczową i zbity cellulit.

Icoone – końcówka urządzenia masuje pod ciśnieniem skórę i tkankę podskórną. Rozluźnia to, co ciągnie, drenuje limfę, poprawia ukrwienie.

Imperium Med – emituje fale radiowe, prądy elektromagnetyczne i ultradźwięki, dzięki czemu wprowadza w drżenie błony komórek tłuszczowych, ćwiczy mięśnie, napinając je jak podczas treningu i pobudza skórę.

Tej wiosny możesz poczuć się doskonale w swoim ciele. Daj sobie szansę na sukces.

Zobacz więcej

Czy medycyna estetyczna jest bezpieczna?

wasyl

5 mitów o wypadaniu włosów

wasyl

Upiększanie blisko natury – to możliwe!

Krystian

Leave a Comment

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze jej przeglądanie oznacza zgodę na zapis i wykorzystanie plików cookies. Akceptuję Czytaj więcej