fbpx
Blog

Masaż sportowy – dla każdego!

Niezależnie od tego, czy planujesz wędrówki górskie, jazdę na rowerze, zjazdy na nartach czy łyżwy… Jeśli przez cały rok siedzisz przy biurku, nagła aktywność może skończyć się kontuzją. Ale przecież spaceruję! Super, zatem jesteś dotleniona/ny i masz lepszą kondycję. Jednak nawet bieganie nie pomoże, gdy przed wysiłkiem nie uelastycznisz mięśni, ścięgien, więzadeł.

Dla zwiększenia komfortu wypoczynku i radości z urlopu zapisz się na siłownię albo/i do Przemka na masaż sportowy. To nieodłączny element odnowy biologicznej, który jest wykorzystywany w profesjonalnych programach treningowych. Zapobiega kontuzjom, rozgrzewa, rozluźnia miejsca napięte podczas siedzenia przy biurku. Wyobraź sobie, że skurczone podczas siedzenia więzadła kolanowe muszą nagle szusować. Prostujesz je i zginasz przy pełnym obciążeniu i prędkości. To nie może się skończyć dobrze bez przygotowania. Przemek rozluźnia to, co spięte, usprawnia więzadło krzyżowo-biodrowe, dotlenia mięśnie, poprawia ich ukrwienie, opracowuje przyczepy mięśnia Achillesa. Dokąd się wybierasz? Jakie aktywności planujesz? Nasz masażysta dopasuje program masażu sportowego do Twoich planów. A po powrocie wpadnij na powysiłkowy masaż sportowy, który zlikwiduje skutki przetrenowania, złagodzi zmęczenie mięśni. Żeby nie bolało.

Zobacz więcej

Ratunku, wypadają mi włosy!

wasyl

5 mitów o wypadaniu włosów

wasyl

Co z tymi kwasami ?

Krystian

Leave a Comment

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze jej przeglądanie oznacza zgodę na zapis i wykorzystanie plików cookies. Akceptuję Czytaj więcej