fbpx

Pakiet Ślubny

Przygotowujemy do Ślubu Pannę Młodą, Pana Młodego i Mamy Państwa Młodych.

Specjalny program przygotowały dla Was kosmetolog Daria i lekarz medycyny estetycznej, dr Aneta Praska-Jaros.

W wersji maksimum podkreślenie urody i upiększenie wymaga trzech-czterech miesięcy. Ale mamy też propozycję Wedding Last Minute – dla tych, którym pozostało niewiele czasu. Zapraszamy.

Oto Wedding Planer czyli kalendarz proponowanych zabiegów:

Dla Matki Panny lub Pana Młodego

3-4 miesiące wcześniej – dobrze jest wypełnić zmarszczki i załamania kwasem hialuronowym lub fibryną strukturalną (pobraną z krwi na początku zabiegu). Gęstszym wypełniaczem z kwasem hialuronowym możesz tez poprawić kształt twarzy – z wiekiem zapadają się policzki, wiodczeje skóra, w miejscu młodzieńczo wyostrzonej żuchwy pojawiają się chomiki. Lekarz może podkreślić owal, wstrzykują w zmienione obszary wypełniacz. Uwaga, po wypełniaczu, przez 2-3 miesiące nie należy robić masażu twarzy.

W ostatnim miesiącu przed ślubem: wygładź zmarszczki na czole i wokół oczu toksyną botulinową. Podczas nakłuwania skóry może powstać siniaczek. Nie unikniesz ryzyka, dlatego tego zabiegu nie zostawiaj na ostatnią chwilę. W razie potrzeby, dla poprawy jakości skóry, nie tylko wygładzenia zmarszczek, lekarz może połączyć botoks ze wstrzykiwaniem osocza bogatopłytkowego pobranego od pacjentki na początku zabiegu.

Panna Młoda i Mama

Trzy miesiące przed ślubem co 3-4 tygodnie proponujemy Wam nakłuwanie skóry twarzy i dekoltu, czyli mezoterapię z osoczem bogatopłytkowym (pobranym z krwi podczas zabiegu).

ALBO

Dwa miesiące przed ślubem  – zróbcie trzy razy bankietowe peelingi (np. PRX) połączone z nakłuwaniem skóry Dermapenem.

Oba zabiegi pobudzają skórę do pracy, odświeżają kolor, usuwają zmęczenie z twarzy, wygładzają ją. No cóż, podkreślają radość.

Te zabiegi kończymy pięć tygodni przed ślubem.

 

Ostatni miesiąc – nie robimy już żadnych zabiegów medycyny estetycznej, tylko kosmetologiczne: mikrodermabrazję wodną Hydrafacial, która oczyszcza i nawilża, masaż twarzy Kobido, który pobudza krążenie, odżywienie, napięcie skóry oraz ujędrnia mięśnie i bankietowy zabieg medi+derma – napinający, wygłądzający, dodający blasku. Ostatni masaż Kobido i zabieg bankietowy możesz zrobić w tygodniu przed ślubem (ale nie tego samego dnia!). Umów się na poniedziałek i środę, nie zostawiaj zabiegów na ostatnią chwilę, ponieważ w stresie organizm może zareagować nieprzewidywalnie.

To ważne! Z powodu nieprzewidywalnej reakcji odradzamy przed ślubem (nawet na długo przed uroczystością) zabiegi laserowe i mocne pilingi, np. Cosmelan. Nie chcemy dodatkowo stresować Cię nieplanowanym zaczerwienieniem, obrzękiem lub podrażnieniem.

Mamy też propozycję dla Pana Młodego!

Zajmiemy się nim w ostatnim miesiącu przed ślubem. Zrobimy dwa zabiegi mikrodermabrazji Hydrafacial  –  panowie uwielbiają je, ponieważ matowi twarz i natychmiast poprawia jej wygląd (to widać!) oraz trzy zabiegi bankietowe, podkreślające świetną formę.

Uwaga! Osoby wykupujące w naszej klinice pakiety ślubne mają pierwszeństwo w kolejce. I jeszcze jedna ważna uwaga – nawet jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu lub pieniędzy, dobierzemy Ci zabiegi tak, byś wyglądała olśniewająco w dniu ślubu. Gwarantujemy.  

 

Oferta Pakietowa obejmuje zakup mini. 3 zabiegów.

Przy zakupie min. 5 zabiegów otrzymasz od nas rabat 20%

Przy zakupie 6 zabiegów i więcej otrzymasz od nas rabat 30 %

 

 


 


 

Medycyna regeneracyjna

Nasza skóra ma zdolność do generowania się, wystarczy jej czasem pomóc. To zadanie zabiegów medycyny regeneracyjnej - pobudzają komórki skóry do pracy bez wprowadzania do organizmu obcych ciał i preparatów (np. nici). Po takich zabiegach nie ma śladów, a efekt upiększenia i odmłodzenia jest zawsze naturalny. W naszej klinice mamy coraz więcej zabiegów medycyny regeneracyjnej również dlatego, że są całkowicie bezpieczne. Medycyna regeneracyjna to przyszłość... która na naszych oczach staje się teraźniejszością.

Sprawdź również

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze jej przeglądanie oznacza zgodę na zapis i wykorzystanie plików cookies. Akceptuję Czytaj więcej